• W Warszawie...

     • Dnia 11 lutego 2020r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, którą zorganizował Pan Wójt Gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski. Chłopcy z klasy ósmej mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych na Zimowym Narodowym lodowisku, a dawkę adrenaliny zapewniły im szalone zjazdy z 12-metrowej Górki Lodowej E. Wedel. Niezapomnianych wrażeń dostarczyła też wizyta w Muzeum Narodowym i Muzeum Wojska Polskiego. Dziękujemy bardzo Panu Wójtowi za umożliwienie wyjazdu.

     • Kolejny sukces Julki...

     • Uczennica klasy III, Julia Tomczak wzięła udział w XVII edycji Gminnego Konkursu dla klas 0 – IV pod hasłem „Baśnie to nie tylko radość czytania” organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie. Jej udział zakończył się sukcesem – zajęła I miejsce. Cieszymy się bardzo, gratulujemy i życzymy sukcesów…

     • Cyrk "Szok"

     • Dnia 4 lutego 2020r. w naszej szkole gościł ukraiński cyrk "Szok". Występy obejrzały dzieci przedszkolne, uczniowie szkoły podstawowej oraz rodzice. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne artystów. Niektórzy z publiczności mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Dużym zainteresowaniem cieszył się moment, w którym artystka pojawiła się z wężem.  Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie oklaski po pokazie.

     • A w karnawale bal...

     • W piątkowe popołudnie, 31 stycznia 2020r. odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów klas 0, I, II, III – bal karnawałowy. Rozrywkę uczestnikom balu zapewnili animatorzy z grupy ANI-MIX Sławomir Duszak z Kadzidła, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Najmłodsi mieli możliwość wspólnego śpiewania i tańczenia. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Wszyscy świetnie się bawili. W przerwie na uczestników zabawy czekał słodki poczęstunek. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili, a tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Na pewno tegoroczny bal będzie dla wszystkich niezapomniany. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, a przede wszystkim animatorom z grupy ANI-MIX - Serdecznie dziękujemy!