• Egzamin ósmoklasisty 2021

     • W dniach 25, 26 i 27 maja 2021r. uczniowie klasy VIII przystąpili do egzaminu ósmoklasisty, który obejmował wiadomości i umiejętności zawarte w wymaganiach określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Egzamin składał się z trzech części: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Wyniki Ósmoklasiści poznają w lipcu. Trzymamy kciuki...

     • Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

     • Dnia 13 maja 2021r. dzięki uprzejmości asp. Anety Warackiej i asp. Krzysztofa Kolator z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce nasi uczniowie wzięli udział w spocie promującym Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Było to dla nas ogromne przeżycie i nowe doświadczenie. Mamy nadzieję,  że swoim udziałem  w filmie przyczynimy się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. Dziękujemy bardzo Panu asp. Krzysztofowi Kolator za przychylność dla naszej szkoły i gratulujemy pomysłu.

      Zapraszamy do obejrzenia spotu: https://www.youtube.com/watch?v=htwfT_1ds-Q

     • Akcja "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

     • W dniu 19 kwietnia 2021r. nasza szkoła przyłączyła się do V edycji akcji ekologicznej „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” organizowanej przez Green Office Ecologic Sp. z o.o. w Łomazach.  Dzięki wsparciu i zaangażowaniu Rodziców i mieszkańców okolicznych wsi udało nam się zgromadzić 2 468 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian szkoła otrzymała bon o wartości 247zł, za który zostaną zakupione materiały biurowe na potrzeby szkoły.  Jesteśmy pod wrażeniem, z jak wielkim zaangażowaniem i życzliwością Wszyscy podeszli do tej jakże ważnej dla środowiska sprawy. Dziękujemy bardzo.

     • Kolejny sukces...

     • W miesiącu kwietniu 2021r. uczniowie klasy IV wzięli udział w Konkursie plastycznym pod nazwą „230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja” zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Ich udział zakończył się sukcesem: Julia Tomczak zajęła III miejsce, natomiast Bartosz Parzych z Jazgarki otrzymał wyróżnienie. Bardzo się cieszymy i GRATULUJEMY!!!