• KURPIE - moja mała ojczyzna

• Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024 uczestniczyły w innowacji pedagogicznej, KURPIE - moja mała ojczyzna. Podczas zajęć poznały nasz region, kulturę, twórców ludowych, sztukę rzemiosła, gwarę oraz eksponaty kurpiowskie. Odbyły się spotkania z ciekawymi ludźmi, zachowując w pamięci wydarzenia i miejsca znajdujące się w naszej gminie.

• Bezpieczne wakacje- spotkanie z Policjantem

• W związku z nadchodzącymi wakacjami, w naszej szkole odbyła się pogadanka z udziałem Policjantów z Posterunku Policji w Kadzidle na temat bezpiecznych wakacji. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom i uczniom zagrożeń, które mogą czyhać na nich w trakcie beztroskiego wypoczynku.

Wszystkim naszym uczniom, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

• "KURPIE ZIELONE W LITERATURZE"

• Dnia 4 czerwca 2024r. odbyła się XLI edycja Konkursu Recytatorskiego "Kurpie Zielone w Literaturze" dla uczniów klas I - IV szkół podstawowych, który zaowocował zakwalifikowaniem się ucznia do grona uczestników Eliminacji Finałowych na szczeblu regionalnym. Konkurs odbył się w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu. Nasza uczennica klasy III Laura Kacprzak zajęła I miejsce w Etapie Finałowym (Międzygminnym), w kategorii Wiersz. Gratulujemy...