• Dzień Ziemi

• Dnia 18 kwietnia 2024r. obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie wraz opiekunami wzięli udział w barwnym marszu ulicami Kadzidła.

• Warszawa

• 5 kwietnia 2024r. uczniowie z klas III - VIII uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Odwiedzili park trampolin Jump Arena oraz Kręgielnię MK Bowling.

• XXI Konkurs "Palma Kurpiowska"

• 5 kwietnia 2024r. w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odbyło się wręczenie nagród uczestnikom XXI Konkursu "Palma Kurpiowska". W kategorii:
            Uczestnik zbiorowy klasa 0 - III
            I miejsce - kl. 0
            Uczestnik indywidualny klasa VII - VIII
            II miejsce - Maciej Nalewajk kl. VIII

• Wyniki konkursu...

• W dniu 25.03.2024r nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem "KARTA WIELKANOCNA Z ELEMENTAMI TRADYCJI KURPIOWSKICH" zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Zespole Placówek Oświatowych w Kadzidle.

W kategorii: uczniowie z klas I - III

II miejsce: Malwina Pliszka kl. II

III miejsce: Małgorzata Tańska kl. I

W kategorii: uczniowie z klas VII - VIII

Wyróżnienie: Julia Tomczak kl. VII

• 2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

• Autyzm to różnorodność w sposobie myślenia, odczuwania i interakcji z otoczeniem. Każda osoba ze spektrum autyzmu ma swoją indywidualną historię, potencjał i marzenia. Świadomość to przypomnienie, że za każdą diagnozą stoi człowiek, który zasługuje na akceptację, szacunek i zrozumienie. Razem możemy tworzyć świat bardziej świadomy i akceptujący. Świat, w którym każdy ma swoje miejsce i w którym różnorodność jest naszą siłą.