• DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

     • Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Tę piękną uroczystość swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Kadzidło Pan Dariusz ŁukaszewskI i Przewodnicząca Rady Gminy Kadzidło Pani Barbara Bączek. W pięknie udekorowanej sali nasi uczniowie z klas 0 – VIII przedstawili program artystyczny. Na koniec dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. W przygotowaniu tej pięknej uroczystości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Podziękowaniom ze strony Gości nie było końca.

     • WARSZTATY WALENTYNKOWE...

     • Dnia 12 lutego gościliśmy Panią Magdę, która przygotowała dla uczniów klasy I warsztaty z masy solnej. Uczniowie poznali tajniki przygotowania tej niezwykłej masy, z której można zrobić wiele pięknych rzeczy. My skupiliśmy się na ozdobach walentynkowych. Było bardzo serduszkowo i kreatywnie. Dziękujemy.

     • BAL KARNAWAŁOWY

     • Dnia 8 lutego 2024r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Już od rana pojawiły się kolorowe postacie. Zabawę uświetnili animatorzy z grupy ANI-MIX z Kadzidła, którzy przy różnorodnej muzyce porywali wszystkich do wspólnej zabawy i tańca. Śmiechu i radości nie było końca. Była to okazja do integracji dzieci i dorosłych. Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie tego szczególnego dnia.